Психологічна допомога жінкам, які пережили сексуальне насильство від російських військових

Зібрано
72368
Ціль
88925
підтримати
Допоможіть жінкам пройти шлях зцілення від наслідків війни

Історії про сексуальне насильство, здійснене росіянами на окупованих українських територіях, вражають своїм цинізмом і особливою жорстокістю. А для жінки, яка пережила сексуальне насильство з боку російських військових, такий досвід залишає по собі глибокі ментальні шрами.

Біль, відчай, страх і відчуття неминучості закарбовуються у свідомості та можуть роками погіршувати життя цих жінок, а також життя їхніх сімʼї та близьких.

Тому жінки, які пережили зґвалтування або стали його свідками, потребують особливої уваги та піклування — не тільки фізичного, але й ментального. Лише своєчасна допомога та підтримка суспільства допоможуть їм пройти цей шлях зцілення.

Мета

Зібрати необхідну кількість коштів для фінансування реабілітаційного курсу з 10 професійних психологічних консультацій для жінок.

Що потрібно

Фінансування для оплати психологічних консультацій та супервізій психологів проєкту Gidna.

Чому це важливо?

З початку повномасштабної війни зареєстровано понад 15 тисяч кримінальних проваджень щодо сексуального насильства. Але враховуючи, що безліч людей все ще перебуває на окупованих територіях і не може заявити про злочини, ця цифра ймовірно є набагато більшою. За даними міжнародної статистики, близько 92% зґвалтувань все ще залишаються незареєстрованими.

Через величезний стрес жінки, які пережили або стали свідками сексуального насильства, схильні роками мовчати про свій психологічний стан, побоюючись осуду та стигматизації. Це все призводить до глибоких психологічних розладів і навіть самогубств. Лише професійна психологічна допомога здатна повернути таким жінкам жагу до життя, розбудови здорових стосунків із близькими, здатність розвиватися та дивитися вперед і не піддаватися впливу шкідливих залежностей.

Памʼятайте, що кожним внеском ми не лише допомагаємо нашим жінкам сьогодні, а й покращуємо ментальне здоровʼя всієї нації!
підтримати

Більше зборів

Допомога ВПО

Saepe Facilis Saepe Facilis

Зібрано
69059
Ціль
221328
Відкриті
Підтримати
Допомога мешканцям деокупованих територій

Laboriosam Saepe Facilis

Зібрано
40732
Ціль
671912
Відкриті
Підтримати